dowolna

Nieruchomości Konin - Oferty wynajmu nieruchomości

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Wyszyńskiego 46 w Koninie na V osiedlu. Nieruchomość o powierzchni 37,58 m2 mieści się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²83 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany do wynajmu lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, położonego na osiedlu Zatorze, w otoczeniu innych obiektów biurowo-handlowo-usługowych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 400 zł53,60 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu ekskluzywnego, umeblowanego i wyposażonego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia usytuowanego w Koninie, os. V, przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia - 39 m | Konin, ul. Okólna 33 Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w doskonałej lokalizacji na V osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

42,11 zł/m²380 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal gotowy do pracy bez nakładów inwestycyjnych, z pełnym zapleczem produkcyjnym i logistyką dostaw. Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o pow. 368 m (0: 248.

Szczegóły ogłoszenia

141,67 zł/m²12 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Urokliwy lokal na wynajem / ul. 3 maja/ konin Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o powierzchni 12 m , zlokalizowany przy ul. 3 maja w Koninie (starówka), zaledwie 450m (5 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

44,80 zł/m²558 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę duży lokal 558 m2 w centrum Konina ul. Wyszyńskiego. Budynek handlowo - usługowy z możliwością adaptacji dla wielu rodzajów działalności gospodarczej. - powierzchnia 558m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

55,09 zł/m²125,25 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia wolnostojący, parterowy budynek z przeznaczeniem na działalność handlową lub usługową o powierzchni 125 m, położony w ścisłym centrum Konina, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. użytkowej 290 m2, położony na I piętrze - klatka schodowa z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokalizacja: konin ul. Chopina, os. Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz niedrogiego mieszkania na wynajem w Centrum? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego w Koninie przy ulicy Dworcowej 9. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²37 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 37,1 m2 przy ul. Wojska Polskiego w Koninie. Budynek położony jest przy głównej, przelotowej ulicy. Lokal posiadający dwa oddzielne pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²279,75 m² 10 351 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Adres: ul. Kolejowa 5a, konin Powierzchnia: 279,75 m2 Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: dz. ewid. nr 250/3 o pow. 5 597 m2 Cena: 37zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

42,11 zł/m²748 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestrzeń komercyjna 748 m | hala bez słupów | parking 100 aut | konin Konin, ul. Przemysłowa 118 Bezpośrednio przy wylocie w kierunku Bydgoszczy. Nieruchomość widoczna z drogi idealna.

Szczegóły ogłoszenia

26,76 zł/m²149,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 149,50 m2 w centrum Konina, aleje 1 Maja 18 a, doskonała lokalizacja, parking dla klientów przed nieruchomością, podjazd dla niepełnosprawnych, duże natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy o pow. 170 m2 zlokalizowany na parterze budynku, z witryną i bezpośrednim wejście z ulicy. Okazja - 34 zł/m2 - parter Lokalizacja: konin, zatorze ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 zł34 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem, znajdującego się przy ul. Berylowej w Starym Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 34 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

27,02 zł/m²52 m² 1 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do wynajęcia lokal w budynku przy ul. Kolejowej 5 w Koninie. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu dworca kolejowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł168 m² 15,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu posiada do wynajęcia pomieszczenia w budynku garażowo-magazynowym o łącznej powierzchni 168,20m2 oraz wiatę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

71,39 zł/m²20,52 m² 1 465 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 20,52 m2 usytuowany w budynku nowego dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

48,73 zł/m²205 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego lokalu przystosowanego do prowadzenia działalności typu warsztat samochodowy, z możliwością prowadzenia dowolnych działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

31,03 zł/m²290,07 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo/ usługowy na wynajem o powierzchni łącznej 290,07 m2 w obrębie Zatorze- konin ul. Chopina. Lokal znajduje się na I piętrze. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

70,25 zł/m²18,86 m² 1 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o powierzchni 18,86 m2 usytuowany w budynku nowego dworca kolejowego pkp w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowy - ul. 3 maja, konin Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 60 m , położony przy ul. 3 maja w Koninie. Lokal posiada bezpośrednie wejście z chodnika od.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł221 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na wynajem funkcjonalny i zadbany budynek biurowo-usługowy o powierzchni 221 m , zlokalizowany w Koninie przy ul. Świętojańskiej 32C. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

27,10 zł/m²69 m² 1 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²52 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnie 52 m2 w holu budynku nowego dworca kolejowego w Koninie z przeznaczeniem na instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

16,04 zł/m²1 122 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem biurowym | konin | blisko A2 Opis nieruchomości Na wynajem funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Koninie położone na osiedlu Diamentowym w niskiej zabudowie na ul. Berylowej 7. Umowa najmu okazjonalnego (poręczenie U notariusza) na 1 rok. Umeblowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł37 794 m² 1,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość pod inwestycje, m.in logistyczne. Nieruchomość położona w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - Stary Konin, ul. Berylowa - osiedle Diamentowe Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które po kilku latach wraca na rynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament 120 m2 z tarasem na dachu położony w Starym Koninie. Nieruchomość dwupoziomowa, z wejściem na parterze, w zadbanej nieruchomości dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

1,30 zł/m²77,07 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal usługowy o powierzchni 77,07m2, w centrum konina. Usytuowany przy Alejach 1 Maja w Koninie. Uwaga! Czynsz w 1 roku najmu tylko 100zł.! Do zaadoptowania lokal w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

15,57 zł/m²77,05 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Prezentujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 77,05 m2 w centrum Konina. Pierwszy rok czynsz wynosi 10 zł netto! lokalizacja: ul. Al. 1 maja 62 lokal: lokal o powierzchni 77,05.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu punkt pod skrytki bagażowe na holu dworca o powierzchni 3 m2 usytuowany w budynku nowego dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Konin,wielkopolskie

36,89 zł/m²27 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą lokalu na wynajem znajdującego się przy Alejach 1 Maja w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 27,11 m2 Lokal handlowo - usługowy Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje 1 Maja

III,Konin

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I mieszkanie I wynajem I Konin I centrum I Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie na ul. Aleje 1 Maja w Koninie. Nowe, świeżo po wykończeniu, niezamieszkiwane, idealnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Konin,wielkopolskie

1 450 zł47 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem, znajdującego się przy ul. Legionów w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 46,58 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

V,Konin

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 40 m | Konin, ul. Wyszyńskiego 18 Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Konin,wielkopolskie

1 100 zł33 m² 33,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się przy ulicy Kolejowej w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary lub studentów Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Wielkopolskich

Konin,wielkopolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka ,balkon piwnica ,miejsce parkingowe pod blokiem spokojna okolica zieleń ,czynsz około 700 zł zależy od ilości mieszkańców .Wszystko do dogadania .