dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Konin Czarków

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

28 000 zł16 m² 1 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że ukazały się ogłoszenia o przetargach pisemnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości lokalowych użytkowych (garaż), położonych.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,62 m² 6 387,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,62 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Aleje 1. Maja w Koninie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56,50 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na Osiedlu Zatorze, ul. Wieniawskiego w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 56,5 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,96 m² 5 704,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie z dużym potencjałem do remontu o powierzchni 49,96 m , znajdujące się na 2. piętrze bloku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Koninie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

359 000 zł47,20 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,20 m2, zlokalizowanego na osiedlu Zatorze, przy ulicy Karłowicza w Koninie. To propozycja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²83 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany do wynajmu lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, położonego na osiedlu Zatorze, w otoczeniu innych obiektów biurowo-handlowo-usługowych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,26 m² 7 366,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane w Centrum Konina przy ul. Broniewskiego 2. Idealna lokalizacja w samym sercu Konina.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,90 m² 7 385,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni ok. 46 m, zlokalizowanego w ścisłym centrum Konina. Ta propozycja jest skierowana do najbardziej wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł64,60 m² 6 331,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie W koninie ul. Energetyka znajdujące się na parterze w niskim bloku 3-piętrowym. Lokal posiada 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł48 m² 7 914,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | 1 piętro | Aleje 1 Maja | Konin | cegła | umeblowane Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,20 m² 6 602,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Kosmonautów w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary lub jako inwestycja. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,17 m² 5 397,55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m , położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu zlokalizowanym przy ulicy Bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,20 m² 5 653,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m, zlokalizowane w centrum Konina przy ul. Tuwima. Lokal znajduje się na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca po.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:475 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie pod jednym adresem wygodnie zamieszkają dwie rodziny, lub planujesz wynajem niezależnej części nieruchomości - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone jednopokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w centrum Konina przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,58 m² 6 785,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Konina - ul. Powstańców Styczniowych Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz nieruchomości, którą można zaprojektować i wykończyć według własnego uznania? Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej cenie. Lokal wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Bardzo przestronne mieszkanie 1 pokojowe z dużym balkonem w Koninie na osiedlu Zatorze. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwiema windami. Metraż: ok. 34 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

154 900 zł20,20 m² 7 668,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

! tylko u nas! brak podatku pcc! Kawalerka 20,2 m - 1 piętro - ul. Legionów - Konin - do remontu Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,2 m , położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1,30 zł/m²77,07 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal usługowy o powierzchni 77,07m2, w centrum konina. Usytuowany przy Alejach 1 Maja w Koninie. Uwaga! Czynsz w 1 roku najmu tylko 100zł.! Do zaadoptowania lokal w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

235 000 zł51,19 m² 4 590,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,19 m , usytuowane na 3. piętrze w bloku w doskonałej lokalizacji Konina, ul. Powstańców Styczniowych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

24,14 zł/m²290 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. użytkowej 290 m2, położony na I piętrze - klatka schodowa z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokalizacja: konin ul. Chopina, os. Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58,29 m² 5 146,68 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 300 000 zł. Powierzchnia: 58,29 m Piętro: II (w bloku - 11 piętrowym) Układ: 3 pokoje Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł38,20 m² 5 942,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na III Osiedlu, ul Tuwima w Koninie. Nieruchomość idealna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim; poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,54 m² 5 049,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przestronne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Konina. Świetna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł33,70 m² 5 341,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,70 m2, z balkonem, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły, zlokalizowanym w Centrum Konina, na II osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²279,75 m² 10 351 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Adres: ul. Kolejowa 5a, konin Powierzchnia: 279,75 m2 Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: dz. ewid. nr 250/3 o pow. 5 597 m2 Cena: 37zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł385 m² 792,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 385m2 zlokalizowana w Koninie, na osiedlu Zatorze, przy ul. Chopina. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

26,76 zł/m²149,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 149,50 m2 w centrum Konina, aleje 1 Maja 18 a, doskonała lokalizacja, parking dla klientów przed nieruchomością, podjazd dla niepełnosprawnych, duże natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²150 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy o pow. 170 m2 zlokalizowany na parterze budynku, z witryną i bezpośrednim wejście z ulicy. Okazja - 34 zł/m2 - parter Lokalizacja: konin, zatorze ul.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł46,58 m² 5 259,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,58 m2 znajdującego się w Koninie (os. Legionów). Mieszkanie znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł105,65 m² 4 070,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni łącznej 105,65 m , położone na 1. piętrze domu dwulokalowego zlokalizowanego przy ulicy Jasnej w Koninie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

27,02 zł/m²52 m² 1 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do wynajęcia lokal w budynku przy ul. Kolejowej 5 w Koninie. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu dworca kolejowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł168 m² 15,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu posiada do wynajęcia pomieszczenia w budynku garażowo-magazynowym o łącznej powierzchni 168,20m2 oraz wiatę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

31,03 zł/m²290,07 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo/ usługowy na wynajem o powierzchni łącznej 290,07 m2 w obrębie Zatorze- konin ul. Chopina. Lokal znajduje się na I piętrze. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56,40 m² 6 010,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 56,4m2 składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni, osobnej łazienki oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,90 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o pow. 51,90 m2. Lokalizacja: konin ul. Powstańców Styczniowych (centrum) Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij