dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Konin

239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

300 000 zł58,29 m² 5 146,68 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 300 000 zł. Powierzchnia: 58,29 m Piętro: II (w bloku - 11 piętrowym) Układ: 3 pokoje Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje, 1.piętro w niskim bloku, Vosiedle-Konin. Cena do negocjacji. Na sprzedaż w Koninie mieszkanie spółdzielcze własnościowe powierzchnia użytkowa 38 m2, na I. piętrze-niski.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł48 m² 7 914,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | 1 piętro | Aleje 1 Maja | Konin | cegła | umeblowane Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli chcesz zostać właścicielem mieszkania - zapraszam! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m2, położone w Koninie przy ulicy Wyszyńskiego 21 na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Konin, ul. Energetyka - 3 pokoje - ok. 53 m2 - po gen. remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,50 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przestronne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Konina. Świetna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł42,16 m² 5 929,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,16 m, położonego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,6 m, usytuowanego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,90 m² 7 385,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni ok. 46 m, zlokalizowanego w ścisłym centrum Konina. Ta propozycja jest skierowana do najbardziej wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56,40 m² 6 010,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 56,4m2 składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni, osobnej łazienki oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł16 m² 1 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że ukazały się ogłoszenia o przetargach pisemnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości lokalowych użytkowych (garaż), położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku w miejscowości Konin, gmina Lwówek. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Wyszyńskiego 46 w Koninie na V osiedlu. Nieruchomość o powierzchni 37,58 m2 mieści się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 55mkw w bloku na parterze, konin 11 Listopada - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka ( razem z wc) i piwnica. Stan mieszkania bardzo dobry - do niewielkiej kosmetyki.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi ul. Parowa Konin Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z lat 80- tych., z poddaszem nieużytkowym oraz częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,60 m² 5 876,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w centrum Konina - ul. 11 Listopada 30 Oferujemy na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł39,04 m² 5 763,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na V Osiedlu, ul 11 Listopada w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 39,04 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 194 m² 250,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2194m2 w centrum miasta Konina. Działka położona przy ulicy Poznańskiej, trasa Poznań - Warszawa( dk 92) oraz trasa Kalisz - Inowrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł78,90 m² 6 717,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na 1. piętrze w jednorodzinnym budynku dwulokalowym zlokalizowanym przy ulicy Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,62 m² 6 387,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,62 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Aleje 1. Maja w Koninie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

Sprzedam parterowy dom o powierzchni 110 m2 wraz z budynkiem garażowo - gospodarczym 80 m2 na pięknej działce w Koninie- 200 m od ulicy Dworcowej; wyjątkowa lokalizacja, cichy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

265 000 zł42,16 m² 6 285,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na zewnątrz ludzie, autobusy i samochody, hałasy, spaliny? A po powrocie do domu zamykasz wreszcie za sobą drzwi, otula Cię spokój i przyjemna atmosfera tego przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56,50 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na Osiedlu Zatorze, ul. Wieniawskiego w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 56,5 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom na sprzedaż - Konin, ul. Wiatraczna Cena: 470 000 zł Powierzchnia użytkowa: 140 m Powierzchnia działki: 451 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone w Koninie przy ulicy Wyzwolenia 4, na dziewiątym piętrze w wieżowcu z balkonem. Dużym atutem tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

94 000 zł1 000 m² 93,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki w Wilkowie. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 10a Kształt działki: prostokątna Atuty nieruchomości Działka idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł930 m² 16,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Istnieje możliwość wynajmu hali magazynowej/produkcyjnej wraz z częścią biurową. Kompleks można podzielić na różne moduły i dopasować metraż do potrzeb przyszłego najemcy. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²600 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Istnieje możliwość wynajmu hali produkcyjnej/magazynowej wraz z częścią biurową. Kompleks można podzielić na różne moduły i dopasować metraż do potrzeb przyszłego najemcy. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł53,60 m² 5 503,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na parterze na sprzedaż Nr oferty 2185 Konin, wyszyńskiego Cena - 295 000 pln Powierzchnia - 53,6 m2 Cena za m2 - 5 503,73 zł/m2 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł614 m² 732,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa w centrum Starego Konina - Starówka. Nieruchomość zabudowana budynkiem 200m2. Powierzchnia działki 614m2, działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł7 283 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem nieruchomości jest możliwość jej przekształcenia na działkę budowlaną. Dodatkowo pełen komfort zapewnia brak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Konin,wielkopolskie

475 000 zł71,40 m² 6 652,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Piłsudskiego w Koninie. Nieruchomość idealna dla poszukujących wygody, wyróżniająca się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak 120 m I 5 pokoi, garaż I działka 4 ar. - konin ul. Matejki Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej (jednolokalowy) o powierzchni 120 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł38 000 m² 60,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Konin, miasto dużych możliwości inwestycyjnych, miejsce z przyszłością. Strategiczne położenie miasta: główny europejski korytarz transportowy wschód-zachód bezpośredni dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

549 000 zł98 m² 5 602,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie:) Sprzedam nowy, parterowy dom jednorodzinny, do niewielkiego wykończenia, znajdujący się w miejscowości Krągola nieopodal Konina. Rynek pierwotny. Dom posiada powierzchnię 97,70.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,26 m² 7 366,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane w Centrum Konina przy ul. Broniewskiego 2. Idealna lokalizacja w samym sercu Konina.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 814 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 5814 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanej w jednej z dzielnic Konina - osadzie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32,30 m² 5 541,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,30 m , położone na V osiedlu w Koninie, na 4 piętrze w niskim bloku. Lokal jest dobrze doświetlony, ustawny i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

225 000 zł39,02 m² 5 766,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku zlokalizowanym przy ulicy Sosnowej w Koninie. Ekspozycja okien na wschód.