dowolna

Mieszkania z prawem własności Konin - Lista ofert

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

IV,Konin

299 000 zł54 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Koninie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53.50 m2, położonego na IV piętrze. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nadrzeczna

Przydziałki,Konin

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o sporej powierzchni 32m2 na parterze w niskim bloku, usytuowana w Starym Koninie przy Parku im. Fryderyka Chopina. *Do mieszkania przynależy piwnica, dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Chorzeń,Konin

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam urocze 3-pokojowe mieszkanie (2 pokoje plus kuchnia) w spokojnej okolicy Konina! Lokalizacja: ul. Spółdzielców, konin (os. Chorzeń) Opis nieruchomości: marzysz o idealnym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przemysłowa

Zatorze,Konin

155 000 zł23 m² 6 635,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje na sprzedaż stylową kawalerkę o pow. 23m2, znajdującą się na XI p. wieżowca na ul. Przemysłowej, blok po termomodernizacji. Mieszkanie przeszło całkowity remont, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Konin

299 000 zł59 m² 5 033,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Chopina w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla większej rodziny. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

V,Konin

280 000 zł59 m² 4 724,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Wyszyńskiego w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla dużej rodziny. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

III,Konin

199 000 zł34 m² 5 926,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Koninie na III osiedlu, ul. Broniewskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na III osiedlu w Koninie. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowska

Mieczysławów,Konin

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena 319000zł Mieszkanie 64m2 z możliwością dokupienia garażu oraz działki rod! konin- janowska - zaledwie 13 km do Nowego Konina Prezentuję na sprzedaż mieszkanie położone na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

III,Konin

228 000 zł38 m² 6 067,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, konin, ul. 11 Listopada 20 Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37,58 m , położone na III piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

V,Konin

287 000 zł42 m² 6 807,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Koninie na ul. 11 Listopada. Mieszkanie idealnie nadaje się dla młodego małżeństwa lub pod wynajem. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 42,16 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

V,Konin

239 000 zł42 m² 5 668,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w Koninie przy ulicy Wyszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym niskim bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Niesłusz,Konin

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 48 m2( 2 pokoje) położone w Koninie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim szeregowcu. Opis mieszkania: rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

V,Konin

264 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego mieszkania o wysokim standardzie, idealnego dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem! Podstawowe informacje: -Lokalizacja: 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konin,wielkopolskie

369 000 zł59 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na ul. Piłsudskiego w Starym Koninie. To doskonała propozycja dla rodziny, szukającej przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Konin,wielkopolskie

425 000 zł47 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Witam, mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży: komfortowego, 2-pokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2015 r. przy ulicy Wodnej w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakole

Glinka,Konin

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie, ul. Zakole, konin, wielkopolskie Cena: 359 000 zł (5 609 zł/m ) Powierzchnia: 64 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 9/11 Typ zabudowy: wysoki blok Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

V,Konin

325 000 zł58 m² 5 635,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Koninie na ul. Zakole. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 4- osobowej rodziny, młodego małżeństwa lub pod wynajem Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 57,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Chorzeń,Konin

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w niskim 3 piętrowym budynku w koninie na os. Chorzeń, o powierzchni 60m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

III,Konin

228 000 zł38 m² 6 067,06 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Konin

Międzylesie,Konin

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie bez czynszowe niezamieszkane z prywatnym parkingiem oraz działka 70m z domkiem letniskowym 12m.Mieszkanie w pełni wykończone,wiatrołap,rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na Al. 1 maja, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

V,Konin

245 000 zł48 m² 5 114,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Koninie na ul. Przemysłowa. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 4- osobowej rodziny, młodego małżeństwa lub pod wynajem Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Starówka,Konin

425 000 zł47 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Koninie w 3-kondygnacyjnym apartamentowcu na ulicy Wodnej o pow. użytkowej 47,23 m kw. Klatka schodowa przestronna, na każdym piętrze 2 mieszkania;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

III,Konin

199 000 zł34 m² 5 926,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Koninie na III osiedlu, ul. Broniewskiego Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na III osiedlu w Koninie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzeń,Konin

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nowoczesne mieszkanie na 1 Piętrze z dużą loggią | niskie opłaty | Konin, chorzeń, ul. Spółdzielców Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

III,Konin

239 000 zł38 m² 6 359,77 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Konin,Konin

398 000 zł59 m² 6 700,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Starym Koninie, ul. Piłsudskiego Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na ul. Piłsudskiego w Starym Koninie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Legionów

Glinka,Konin

199 000 zł34 m² 5 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Legionów w Koninie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku, co gwarantuje ciszę i spokój. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowy Konin,Konin

239 000 zł42 m² 5 668,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie pow 42,16m2 dla młodych usytuowane w 4 piętrowym bloku na 4 piętrze na V Osiedlu przy ul. Wyszyńskiego w Koninie. Składa się z 2 rozkładowych pokoi, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

V,Konin

290 000 zł54 m² 5 410,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Koninie, ul. Wyszyńskiego 10 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Lokalizacja: konin, ul. Wyszyńskiego 10 Powierzchnia użytkowa: 53,60 m Cena: 290.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Stary Konin,Konin

420 550 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! zdjęcia są przykładowym projektem mieszkań! Osiedle Ametystowe to miejsce, które łączy nowoczesne technologie budowlane i design z komfortem codziennego życia. Oferujemy 46 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

III,Konin

285 000 zł57 m² 5 022,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Koninie na III osiedlu Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na III osiedlu w Koninie. Obecny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiacyntowa

Chorzeń,Konin

450 000 zł62 m² 7 286,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Koninie przy ul. Hiacyntowej. Link do spaceru wirtualnego: opis nieruchomości: metraż: 61m2 Piętro: 2/2 Piwnica, balkon Ogólnodostępny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Konin

289 000 zł48 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Zatorze w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla młodej rodziny z dziećmi lub seniorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Legionów w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla np.: 2-3 osobowej rodziny, młodego małżeństwa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje 1 Maja

Konin,wielkopolskie

310 000 zł67 m² 4 609,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Centrum 4 pokoje z balkonem informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 4 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

229 000 zł42 m² 5 431,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa Pokoje w Dobrej Lokalizacji informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do częściowego remontu, do odświeżenia. Dostępne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Konin,wielkopolskie

430 000 zł47 m² 9 098,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne 2 Pokoje 1 Piętro Duży Balkon informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

374 900 zł54 m² 6 994,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 3 pokojowe informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: po remoncie, wysoki standard. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzeń,Konin

320 000 zł64 m² 5 010,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Makowej w Koninie. Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 63,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

V,Konin

289 000 zł59 m² 4 898,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Koninie na ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 4- osobowej rodziny, młodego małżeństwa lub pod wynajem Szczegóły nieruchomości:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij