dowolna

Mieszkania z prawem własności Konin - Lista ofert

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje 1 Maja

Konin,wielkopolskie

430 000 zł67 m² 6 389,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w Centrum Konina. Mieszkanie gustownie wykończone z użyciem wysokiej klasy materiałów. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilków,Konin

244 500 zł45 m² 5 447,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Koninie, osiedle Legionów Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Legionów w Koninie. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Konin,wielkopolskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w które razem z mężem włożyliśmy dużo serca i pracy. Mieszkanie po generalnym remoncie, który robiliśmy pod siebie, nie w celach sprzedażowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

III,Konin

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, rozkładowe mieszkanie na parterze przy ul. Kosmonautów w Koninie. Lokal o powierzchni ok. 47m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Konin,wielkopolskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

II,Konin

279 000 zł58 m² 4 852 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 57,50m2 w Koninie. II piętro, 2 pokoje, duża jasna kuchnia, korytarz, łazienka i wc, super rozkład pomieszczeń + balkon + duża piwnica+ komórka lokatorska + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Konin,wielkopolskie

239 000 zł39 m² 6 096,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,2 m do remontu, zlokalizowane przy ul. Okólnej w Koninie. Cena do negocjacji! Główne atuty: - mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Konin

215 000 zł34 m² 6 270,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,29 m, z przynależną piwnicą o powierzchni 2,05 m, położone na IV piętrze wieżowca przy ul. Chopina na osiedlu Zatorze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Konin,wielkopolskie

270 000 zł39 m² 6 919,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bez pośredników.Z wyposażeniemi AGD i meblami. Pralką jeszcze rok na gwarancji. Sprzedaję starannie wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w bloku 4 piętrowym. Pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje 1 Maja

III,Konin

305 000 zł46 m² 6 673,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w III piętrowym bloku. Budynek z cegły, mieszczący się przy Alejach 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hiacyntowa

Nowy Konin,Konin

519 000 zł75 m² 6 929,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 zlokalizowane w Koninie, na osiedlu Chorzeń, przy ulicy Hiacyntowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyn,Konin

280 000 zł58 m² 4 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Łężynie Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w Łężynie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla (np.: 2-3 osobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Osiedle V,Konin

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie rozkładowe (60m2 / 4 piętro) z dużym balkonem, położone w cichej i spokojnej części Konina na ul.Okólnej. Mieszkanie /pełna własność/kw bez obciążeń. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Przydziałki,Konin

525 000 zł70 m² 7 527,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego przestronnego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 69,74m2, znajduje się na drugim piętrze w budynku z 2014 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

III,Konin

385 000 zł73 m² 5 295,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Bydgoskiej w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla dużej rodziny lub poszukujących dużych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

235 000 zł32 m² 7 275,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne pod Wynajem - 2 pokoje informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne od zaraz. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Konin

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Karłowicza w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 2-3 osobowej rodziny. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

V,Konin

396 000 zł54 m² 7 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Koninie, v osiedle, ul. Wyzwolenia Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na V osiedlu w Koninie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

V,Konin

235 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 2- pokojowe w Koninie Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na V Osiedlu w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla (np.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

195 000 zł42 m² 4 625,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna cena - 2 pokoje informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne - 3 pokoje - Centrum informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, wysoki standard. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Konin,wielkopolskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje 2 Piętro z Balkonem informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Konin

320 000 zł60 m² 5 351,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Koninie, osiedle Zatorze, ul. Karłowicza. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Zatorze w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Glinka,Konin

620 000 zł91 m² 6 828,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na ulicy Witosa w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób poszukujących komfortowego i stylowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

260 000 zł46 m² 5 689 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 46m2 , trzy pokoje w Koninie na ul. Legionów. Składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, dwóch sypialni. przedpokoju i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

II,Konin

339 000 zł47 m² 7 213 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Koninie, lokal znajduje się na II piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Powierzchnia to 46,6m2, balkon, pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

V,Konin

225 000 zł38 m² 5 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne własnościowe mieszkanie w Koninie, ul. 11 listopada, IV piętro. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, czysta klatka schodowa, niski czynsz, umeblowane. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe w Pełni Wyposażone informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne od zaraz. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królicza

Międzylesie,Konin

463 000 zł70 m² 6 623,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym szeregowcu bezczynszowe ( ogrzewanie gazowe ). Lokal mieszkalny w Koninie os. Międzylesie ul. Królicza 17 , usytuowane na I piętrze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gosławicka

Gosławice,Konin

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gosławice - 2 pokojowe - 52 m2 informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roweckiego

Konin,wielkopolskie

290 000 zł51 m² 5 719,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Cena mieszkania do rozsądnej negocjacji Zapraszam do zobaczenie mieszkania codziennie 7/7 Proszę o umówienie się dwa dni wcześniej tel.   Mieszkanie wykończone, umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

242 000 zł34 m² 7 090,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w niskim bloku przy ul. Legionów w Koninie. Lokal o powierzchni 34m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

210 000 zł42 m² 4 981,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - Atrakcyjna lokalizacja pod wynajem informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne od zaraz. Forma prawna spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Konin,wielkopolskie

250 000 zł46 m² 5 389,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum - Parter - Atrakcyjna Cena informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stary Konin,Konin

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piłsudskiego w Starym Koninie. Mieszkanie własnościowe o wielkości 50m. Składa się z salonu, sypialni, przestronnego korytarza, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Konin

III,Konin

298 000 zł46 m² 6 520,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

187 000 zł38 m² 4 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne pod wynajem informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia, do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje 1 Maja

Konin,wielkopolskie

222 000 zł46 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum - 3 pokoje - 45,6 m2 informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, do odświeżenia, dobry. Dostępne od zaraz. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stodolniana

Konin,wielkopolskie

380 000 zł112 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-ch pokojowe mieszkanie w domu, księga wieczysta, osobne wejście. Wspólne podwórko, własny garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. W pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczewska

Konin,wielkopolskie

299 000 zł57 m² 5 268,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Centrum - 3 pokoje - balkon informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne za miesiąc. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Konin,wielkopolskie

352 000 zł56 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta na I pietrze w niskim bloku przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 56 M2 składa się z : salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij