Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Konin Mieczysławów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

125 000 zł37,80 m² 3 306,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Klimatyczne mieszkanie z garażem w cenie - Konin, ul. Janowska 4 nowa, niższa cena - taniej O 15 000 zł cena.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

218 000 zł42,16 m² 5 170,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku zlokalizowanym na V Osiedlu w Koninie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 224 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w mpzp etykietą mn oznaczającą przewidzianą zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²279,75 m² 10 351 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Adres: ul. Kolejowa 5a, konin Powierzchnia: 279,75 m2 Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: dz. ewid. nr 250/3 o pow. 5 597 m2 Cena: 37zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł153,50 m² 3 771,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Przestronny dom dla rodziny lub inwestora - 153,5 m - działka ponad 24 ar-y Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny, o powierzchni użytkowej 153,5 m , położony na dużej, 24-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²150 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy o pow. 170 m2 zlokalizowany na parterze budynku, z witryną i bezpośrednim wejście z ulicy. Okazja - 34 zł/m2 - parter Lokalizacja: konin, zatorze ul.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł46,58 m² 4 508,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w centrum miasta. Lokalizacja: konin ul. Legionów Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia lokalu wynosi 46,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł74,20 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż unikatowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,2 m z powierzchniami przynależnymi, położone na parterze w zabytkowej "willi Dyrektora" przy ul. Pałacowej w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,60 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie, o bardzo dobrym standardzie wykończenia, w pełni umeblowanego, usytuowanego w Koninie,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz nieruchomości, którą można zaprojektować i wykończyć według własnego uznania? Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej cenie. Lokal wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowska

Mieczysławów,Konin

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena 319000zł Mieszkanie 64m2 z możliwością dokupienia garażu oraz działki rod! konin- janowska - zaledwie 13 km do Nowego Konina Prezentuję na sprzedaż mieszkanie położone na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pawłówek,Konin

380 000 zł77 m² 4 935,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.