dowolna

Mieszkania na sprzedaż Konin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli chcesz zostać właścicielem mieszkania - zapraszam! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m2, położone w Koninie przy ulicy Wyszyńskiego 21 na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Konin, ul. Energetyka - 3 pokoje - ok. 53 m2 - po gen. remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,50 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przestronne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Konina. Świetna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł42,16 m² 5 929,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,16 m, położonego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,6 m, usytuowanego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,90 m² 7 385,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni ok. 46 m, zlokalizowanego w ścisłym centrum Konina. Ta propozycja jest skierowana do najbardziej wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56,40 m² 6 010,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 56,4m2 składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni, osobnej łazienki oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38 m² 7 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje, 1.piętro w niskim bloku, Vosiedle-Konin. Cena do negocjacji. Na sprzedaż w Koninie mieszkanie spółdzielcze własnościowe powierzchnia użytkowa 38 m2, na I. piętrze-niski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku w miejscowości Konin, gmina Lwówek. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 55mkw w bloku na parterze, konin 11 Listopada - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka ( razem z wc) i piwnica. Stan mieszkania bardzo dobry - do niewielkiej kosmetyki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,60 m² 5 876,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w centrum Konina - ul. 11 Listopada 30 Oferujemy na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł39,04 m² 5 763,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na V Osiedlu, ul 11 Listopada w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 39,04 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł78,90 m² 6 717,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na 1. piętrze w jednorodzinnym budynku dwulokalowym zlokalizowanym przy ulicy Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,62 m² 6 387,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,62 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Aleje 1. Maja w Koninie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,16 m² 6 285,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na zewnątrz ludzie, autobusy i samochody, hałasy, spaliny? A po powrocie do domu zamykasz wreszcie za sobą drzwi, otula Cię spokój i przyjemna atmosfera tego przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56,50 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na Osiedlu Zatorze, ul. Wieniawskiego w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 56,5 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone w Koninie przy ulicy Wyzwolenia 4, na dziewiątym piętrze w wieżowcu z balkonem. Dużym atutem tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

295 000 zł53,60 m² 5 503,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na parterze na sprzedaż Nr oferty 2185 Konin, wyszyńskiego Cena - 295 000 pln Powierzchnia - 53,6 m2 Cena za m2 - 5 503,73 zł/m2 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,26 m² 7 366,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane w Centrum Konina przy ul. Broniewskiego 2. Idealna lokalizacja w samym sercu Konina.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32,30 m² 5 541,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,30 m , położone na V osiedlu w Koninie, na 4 piętrze w niskim bloku. Lokal jest dobrze doświetlony, ustawny i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

430 000 zł105,65 m² 4 070,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni łącznej 105,65 m , położone na 1. piętrze domu dwulokalowego zlokalizowanego przy ulicy Jasnej w Koninie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 000 zł69,97 m² 7 303,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 69,97 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim nowym bloku z windą. Budynek zlokalizowany w Koninie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł74,20 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż unikatowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,2 m z powierzchniami przynależnymi, położone na parterze w zabytkowej "willi Dyrektora" przy ul. Pałacowej w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58,29 m² 5 146,68 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 300 000 zł. Powierzchnia: 58,29 m Piętro: II (w bloku - 11 piętrowym) Układ: 3 pokoje Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł80,40 m² 6 455,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z 2 przynależnymi miejscami parkingowymi, zlokalizowanego w Koninie, na os. Międzylesie, przy ul. Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,58 m² 5 827,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni idealnej dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,40 m² 5 817,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny o pow. 51,40 m2 Lokalizacja: konin ul. Topazowa (os. Diamentowe) Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim dwupiętrowym bloku z cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł66,11 m² 9 287,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 66,11 m2 z dużym balkonem w bezpiecznej i prestiżowej okolicy na ulicy Berylowej w Koninie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,58 m² 5 987,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o dobrym standardzie wykończenia, usytuowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34,13 m² 6 563,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni użytkowej 34,13 m , położonego na I piętrze w świetnej lokalizacji centrum Konina. To.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,16 m² 4 957,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na najspokojniejszym 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Wyszyńskiego 8. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,20 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,20 m2, zlokalizowanego na osiedlu Zatorze, przy ulicy Karłowicza w Koninie. To propozycja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł58,20 m² 6 443,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem z ładnym widokiem, w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone, o powierzchni użytkowej 58.20 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46,58 m² 5 130,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,58 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na Osiedlu Legionów w Koninie. Idealne usytuowanie okien:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,60 m² 7 047,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż / wynajem - Konin, ul. 11 Listopada 18 Cena sprzedaży: 265 000 zł Cena wynajmu: 1 500 zł/mies. Powierzchnia: 37,6 m Piętro: 4 Balkon: brak Piwnica: tak Stan: idealny Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Konin,wielkopolskie

199 000 zł26,56 m² 7 492,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki w Koninie o powierzchni około 26,56m. Informacje o mieszkaniu: pokój Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

Konin,wielkopolskie

247 000 zł42,16 m² 5 858,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

**2 pokoje | 42,16 m | 1 piętro | piwnica | ul. 11 Listopada, konin** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,16 m , położone na 1. piętrze w ocieplonym bloku.