dowolna

Mieszkania na sprzedaż Konin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

284 000 zł38 m² 7 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje, 1.piętro w niskim bloku, Vosiedle-Konin. Cena do negocjacji. Na sprzedaż w Koninie mieszkanie spółdzielcze własnościowe powierzchnia użytkowa 38 m2, na I. piętrze-niski.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku w miejscowości Konin, gmina Lwówek. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 55mkw w bloku na parterze, konin 11 Listopada - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka ( razem z wc) i piwnica. Stan mieszkania bardzo dobry - do niewielkiej kosmetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

315 000 zł53,60 m² 5 876,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w centrum Konina - ul. 11 Listopada 30 Oferujemy na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł39,04 m² 5 763,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na V Osiedlu, ul 11 Listopada w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 39,04 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł78,90 m² 6 717,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na 1. piętrze w jednorodzinnym budynku dwulokalowym zlokalizowanym przy ulicy Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,62 m² 6 387,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,62 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Aleje 1. Maja w Koninie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,16 m² 6 285,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na zewnątrz ludzie, autobusy i samochody, hałasy, spaliny? A po powrocie do domu zamykasz wreszcie za sobą drzwi, otula Cię spokój i przyjemna atmosfera tego przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56,50 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na Osiedlu Zatorze, ul. Wieniawskiego w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 56,5 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szukasz nieruchomości, którą można wykończyć według własnego uznania? Mam ciekawą propozycję. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone w Koninie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46,58 m² 5 130,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,58 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na Osiedlu Legionów w Koninie. Idealne usytuowanie okien:.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł42,16 m² 5 170,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku zlokalizowanym na V Osiedlu w Koninie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,96 m² 5 704,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie z dużym potencjałem do remontu o powierzchni 49,96 m , znajdujące się na 2. piętrze bloku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Koninie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

359 000 zł47,20 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,20 m2, zlokalizowanego na osiedlu Zatorze, przy ulicy Karłowicza w Koninie. To propozycja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł80,40 m² 6 455,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z 2 przynależnymi miejscami parkingowymi, zlokalizowanego w Koninie, na os. Międzylesie, przy ul. Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32,30 m² 5 541,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,30 m , położone na V osiedlu w Koninie, na 4 piętrze w niskim bloku. Lokal jest dobrze doświetlony, ustawny i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,26 m² 7 366,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane w Centrum Konina przy ul. Broniewskiego 2. Idealna lokalizacja w samym sercu Konina.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

Konin,wielkopolskie

247 000 zł42,16 m² 5 858,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

**2 pokoje | 42,16 m | 1 piętro | piwnica | ul. 11 Listopada, konin** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,16 m , położone na 1. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

299 900 zł53,60 m² 5 595,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

? mieszkanie 53,6 m Parter Konin, ul. Wyszyńskiego 40 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na parterze w niskim bloku na V osiedlu przy ul. Wyszyńskiego 40.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,90 m² 7 385,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni ok. 46 m, zlokalizowanego w ścisłym centrum Konina. Ta propozycja jest skierowana do najbardziej wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

Konin,wielkopolskie

265 000 zł36,20 m² 7 320,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje po generalnym remoncie! Mieszkanie o pow. 36,20 m2 na 6 piętrze w wieżowcu z windą do zamieszkania od zaraz! Nieruchomość przeszła generalny remont w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł64,60 m² 6 331,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie W koninie ul. Energetyka znajdujące się na parterze w niskim bloku 3-piętrowym. Lokal posiada 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł48 m² 7 914,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | 1 piętro | Aleje 1 Maja | Konin | cegła | umeblowane Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

220 000 zł33,80 m² 6 508,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na ul. Powstańców Wielkopolskich w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 33,80 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej ok. 46 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim nowym bloku z windą. Budynek zlokalizowany w Koninie na osiedlu Diamentowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,20 m² 6 602,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Kosmonautów w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary lub jako inwestycja. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

225 000 zł39,02 m² 5 766,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku zlokalizowanym przy ulicy Sosnowej w Koninie. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,17 m² 5 397,55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m , położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu zlokalizowanym przy ulicy Bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,88 m² 10 604,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 59,88 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie na Osiedlu Diamentowym na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,60 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie, o bardzo dobrym standardzie wykończenia, w pełni umeblowanego, usytuowanego w Koninie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Konin,wielkopolskie

475 000 zł71,40 m² 6 652,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Piłsudskiego w Koninie. Nieruchomość idealna dla poszukujących wygody, wyróżniająca się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,20 m² 5 653,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m, zlokalizowane w centrum Konina przy ul. Tuwima. Lokal znajduje się na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

259 000 zł31,70 m² 8 170,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Broniewskiego w Koninie. Nieruchomość idealna np. dla osób poszukujących bliskiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Konina. Znajduje się na 2 piętrze w niskim zadbanym bloku. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne mieszkanie w centrum Konina - idealne na start, dla singla lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 230 000 zł Powierzchnia: 33,26 m Piętro: 1 (w bloku 4-piętrowym) Układ: 2 pokoje Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Konin,wielkopolskie

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70m2 do gruntownego remontu na parterze w centrum Konina. Rozkład pomieszczeń: - salon, - przestronna kuchnia z jadalnią, - osobna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone jednopokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w centrum Konina przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,58 m² 6 785,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku, który.