dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Konin - Oferty sprzedaży i najmu

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na Al. 1 maja, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Starówka,Konin

425 000 zł47 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Koninie w 3-kondygnacyjnym apartamentowcu na ulicy Wodnej o pow. użytkowej 47,23 m kw. Klatka schodowa przestronna, na każdym piętrze 2 mieszkania;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zacisze

Gosławice,Konin

235 000 zł71 m² 3 287,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 71,48m2 mieszkanie z doskonałą infrastrukturą, komunikacją miejską i bliskością natury Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy przyjemność mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzeń,Konin

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nowoczesne mieszkanie na 1 Piętrze z dużą loggią | niskie opłaty | Konin, chorzeń, ul. Spółdzielców Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

345 000 zł58 m² 5 982,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Koninie, na Voś. Nieruchomość o powierzchni 60m2 składa się obecnie z czterech pokoi (pierwotnie były trzy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Stary Konin,Konin

420 550 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! zdjęcia są przykładowym projektem mieszkań! Osiedle Ametystowe to miejsce, które łączy nowoczesne technologie budowlane i design z komfortem codziennego życia. Oferujemy 46 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurpińskiego

Zatorze,Konin

395 000 zł60 m² 6 638,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Zatorze w Koninie, tuż przy parku i Galerii nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

243 000 zł39 m² 6 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39m, położone w Koninie na osiedlu Voś. Lokal znajduje się na parterze wieżowca i posiada balkon, co czyni go idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Konin,wielkopolskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w które razem z mężem włożyliśmy dużo serca i pracy. Mieszkanie po generalnym remoncie, który robiliśmy pod siebie, nie w celach sprzedażowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konin,wielkopolskie

290 000 zł50 m² 5 852,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m, łącznie z piwnicą 49,55 m, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku w centrum Konina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Konin,wielkopolskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, rozkładowe mieszkanie na parterze przy ul. Kosmonautów w Koninie. Lokal o powierzchni ok. 47m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

II,Konin

279 000 zł58 m² 4 852 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 57,50m2 w Koninie. II piętro, 2 pokoje, duża jasna kuchnia, korytarz, łazienka i wc, super rozkład pomieszczeń + balkon + duża piwnica+ komórka lokatorska + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Konin,wielkopolskie

239 000 zł39 m² 6 096,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,2 m do remontu, zlokalizowane przy ul. Okólnej w Koninie. Cena do negocjacji! Główne atuty: - mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Konin

215 000 zł34 m² 6 270,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,29 m, z przynależną piwnicą o powierzchni 2,05 m, położone na IV piętrze wieżowca przy ul. Chopina na osiedlu Zatorze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Konin,wielkopolskie

270 000 zł39 m² 6 919,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bez pośredników.Z wyposażeniemi AGD i meblami. Pralką jeszcze rok na gwarancji. Sprzedaję starannie wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w bloku 4 piętrowym. Pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje 1 Maja

III,Konin

305 000 zł46 m² 6 673,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w III piętrowym bloku. Budynek z cegły, mieszczący się przy Alejach 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

III,Konin

330 000 zł47 m² 6 962 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej części Starego Konina. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,40 m, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Osiedle V,Konin

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie rozkładowe (60m2 / 4 piętro) z dużym balkonem, położone w cichej i spokojnej części Konina na ul.Okólnej. Mieszkanie /pełna własność/kw bez obciążeń. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

II,Konin

244 800 zł33 m² 7 314 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na II piętrze z balkonem. Powierzchnia lokalu to 34m2, pokój dzienny, sypialnia, łazienka z wc, funkcjonalna kuchnia, komórka lokatorska. Całość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

260 000 zł46 m² 5 689 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 46m2 , trzy pokoje w Koninie na ul. Legionów. Składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, dwóch sypialni. przedpokoju i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

II,Konin

339 000 zł47 m² 7 213 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Koninie, lokal znajduje się na II piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Powierzchnia to 46,6m2, balkon, pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

V,Konin

225 000 zł38 m² 5 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne własnościowe mieszkanie w Koninie, ul. 11 listopada, IV piętro. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, czysta klatka schodowa, niski czynsz, umeblowane. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

V,Konin

195 000 zł36 m² 5 388 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Koninie na V oś. o powierzchni 32m2 z piwnicą 36,19m2. Lokal bez balkonu znajdujący się na IV piętrze. Składa się z dwóch pokoi łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królicza

Międzylesie,Konin

463 000 zł70 m² 6 623,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym szeregowcu bezczynszowe ( ogrzewanie gazowe ). Lokal mieszkalny w Koninie os. Międzylesie ul. Królicza 17 , usytuowane na I piętrze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roweckiego

Konin,wielkopolskie

290 000 zł51 m² 5 719,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Cena mieszkania do rozsądnej negocjacji Zapraszam do zobaczenie mieszkania codziennie 7/7 Proszę o umówienie się dwa dni wcześniej tel.   Mieszkanie wykończone, umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

242 000 zł34 m² 7 090,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w niskim bloku przy ul. Legionów w Koninie. Lokal o powierzchni 34m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stary Konin,Konin

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piłsudskiego w Starym Koninie. Mieszkanie własnościowe o wielkości 50m. Składa się z salonu, sypialni, przestronnego korytarza, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Konin

III,Konin

298 000 zł46 m² 6 520,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stodolniana

Konin,wielkopolskie

380 000 zł112 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-ch pokojowe mieszkanie w domu, księga wieczysta, osobne wejście. Wspólne podwórko, własny garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. W pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Czarków,Konin

259 000 zł36 m² 7 295,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50m2, usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu z windą, zlokalizowane w Centrum Konina przy ul. Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Konin,wielkopolskie

352 000 zł56 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta na I pietrze w niskim bloku przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 56 M2 składa się z : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

V,Konin

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świeżo wyremontowane mieszkanie w Koninie na V Osiedlu! Doskonała propozycja do zamieszkania od zaraz lub jako zakup inwestycyjny na wynajem! Powierzchnia mieszkania to 54 m na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiechowicza

Zatorze,Konin

320 000 zł53 m² 6 072,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (52,70m2) z dużym balkonem z pięknym widokiem na Konin. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze, na osiedlu Zatorze przy ulicy Wiechowicza. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Konin,wielkopolskie

232 000 zł38 m² 6 057,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do wprowadzenia od zaraz - ul. Dworcowa Konin Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Koninie. Okolica jest cicha i spokojna, a rozwijająca się infrastruktura to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Konin,wielkopolskie

149 000 zł33 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, bezpośrednio, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Koninie. Powierzchnia 33m2, ul Broniewskiego 2, w ścisłym centrum, tuż przy Alejach 1 Maja ale z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

V,Konin

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Stan mieszkania dobry gotowe do zamieszkania bez wkładu własnego. Okna plastikowe z roletami zewnetrznymi I moskitierami. Kuchnia meble w zabudowie. Na podłogach panele I plytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

III,Konin

190 000 zł34 m² 5 609,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na II piętrze o powierzchni użytkowej 33,87m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, oraz przynależnej do mieszkania piwnicy. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

V,Konin

226 000 zł33 m² 6 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow 33 m2 usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie odświeżone w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania. Lokalizacja 5 oś ul. Sosnowa wiecej informacji udziele pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

V,Konin

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie 42 m2 2 pokojowe. Mieszkanie usytuowane na 2 pietrze w świeżo ocieplonym bloku. Nieruchomość przeszła generalny remont wraz z wymianą instalacji hydraulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Konin,wielkopolskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Koninie przy ul. Podgórnej, o powierzchni 50 m2, usytuowane na parterze 3 piętrowego bloku, nowe budownictwo. Salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowa

Chorzeń,Konin

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Koninie, chorzeń, ul. Makowa o powierzchni ok. 48 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie gotowe do.