Serce 0 Ulubione

Działki Konin Osiedle Zatorze

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

305 000 zł385 m² 792,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 385m2 zlokalizowana w Koninie, na osiedlu Zatorze, przy ul. Chopina. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 120 000 zł8 794 m² 127,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Okup Wielki, gmina Łask Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 8.794 m2 położoną przy ulicy Sieradzkiej 34a (działka nr 186/2) w miejscowości Okup Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł11 000 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, w pełni uzbrojona działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania jako 7mn. Idealne miejsce dla osób poszukujących miejsca pod rezydencję dającą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł4 027 m² 79,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,4027 ha znajdującą się w Koninie przy ul. Skrótowej, obręb Laskówiec. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 56/1 o znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 004 m² 115,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie usytuowanej działki, zlokalizowanej w Koninie, obręb Starówka. Powierzchnia i kształt działki: działka o nr ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 224 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w mpzp etykietą mn oznaczającą przewidzianą zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł495 m² 646,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna | Usługowo-mieszkalna | Konin Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym, położoną przy ul. Kamiennej w Koninie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł7 370 m² 393,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 0,7370 ha (7 370 m ), położone przy ul. Gajowej 14 w Koninie. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze miejskiej, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 605 m² 84,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2605 m2, położona osiedlu na obrzeżach miasta, zlokalizowana w Koninie na osiedlu Wilków, przy ul. Brzozowej. Przeznaczenie działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

130 350 zł869 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchniach 907m2 i 869m2 położone w Koninie, obręb Starówka, przy ul. Solnej. Przeznaczenie działek: działki przeznaczone w miejscowym planie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij