dowolna

Domy umeblowane Konin - Oferty sprzedaży i wynajmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi ul. Parowa Konin Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z lat 80- tych., z poddaszem nieużytkowym oraz częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom na sprzedaż - Konin, ul. Wiatraczna Cena: 470 000 zł Powierzchnia użytkowa: 140 m Powierzchnia działki: 451 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 652 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabudowana dwoma domami mieszkalnymi, położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 4632 m , w południowej dzielnicy Konina -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Konin, gmina Rędziny, k. Częstochowy. Na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy atrakcyjny dom o pow. 140m2 wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł178 m² 3 926,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom w Koninie - Chorzeń ul. Regatowa w woj. wielkopolskim. W świetnej lokalizacji! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł420 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do nabycia pięknego i luksusowego domu znajdującego się w spokojnej okolicy, w miejscowości Konin. Dom zlokalizowany jest na pięknie utrzymanej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż uroczy dom - idealny dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej ok. 120m , położonego w Koninie, na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł153,50 m² 3 771,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Przestronny dom dla rodziny lub inwestora - 153,5 m - działka ponad 24 ar-y Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny, o powierzchni użytkowej 153,5 m , położony na dużej, 24-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2, położony w starej części Konina. Nieruchomość posadowiona jest na częściowo zagospodarowanej działce o wielkości 14,54.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom wolnostojący w Koninie Nowy Dwór, ul. Azaliowa 3 230 m , piękna działka 650 m , doskonała lokalizacja Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, zadbany dom wolnostojący o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł135,36 m² 6 641,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Konin ul. Bursztynowa - obręb Przydziałki. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny zrealizowany według projektu Dom w winorośli 2 , o powierzchni całkowitej ok. 160 m oraz powierzchni użytkowej 134,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. ok. 140 m2 + piwnica i garaż. Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 3 ar w Koninie na osiedlu Chorzeń.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł157 m² 4 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:627 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowanego na osiedlu Glinka w Koninie. Nieruchomość nie wymaga wkładu finansowego. Szczegóły nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł139,80 m² 5 357,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu dwulokalowego(1 mieszkanie na parterze, 2 na poddaszu) dwa niezależne wejścia z ogródkami. Budynek z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w mieście Konin. Dom przystosowany dla dwóch rodzin o powierzchni użytkowej ok. 190 m2,+ murowany garaż, posadowiony na działce o powierzchni ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł216 m² 4 120,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151 m , położony na działce o powierzchni 580 m , w spokojnej i zielonej części Konina -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Wilków,Konin

580 000 zł167 m² 3 473,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom przestronny z doskonałym układem , wiele pomieszczeń dodatkowych wysoka piwnica 2 kchnie 2 łazienki zadbany ogród , garaż kostka brukowa , podjazd , miejsce przed budynkiem. Prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzemieniowa

Diamentowe,Konin

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124 m2 położony na działce 300m2 w Starym Koninie. Dom znajduję się na obrzeżach miasta w spokojnej dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Przydziałki,Konin

480 000 zł211 m² 2 274,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, piętrowego domu wybudowanego w 1979r o powierzchni użytkowej 212 m , położonego na działce o wielkości 432 m . Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Nowy Dwór,Konin

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konin,śląskie

505 000 zł140 m² 3 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Portowa

Morzysław,Konin

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 652 m²

Pięknie zagospodarowana działka 4652 m z dwoma domami, altaną, oczkiem wodnym, sadem i garażem - idealna dla rodziny, dwóch pokoleń lub pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Dwór,Konin

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Chorzeń,Konin

675 000 zł292 m² 2 311,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, zlokalizowany w spokojnej okolicy na osiedlu Chorzeń- nowy Dwór w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Nowy Dwór,Konin

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Nowy Dwór,Konin

819 000 zł231 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Nowy Dwór,Konin

819 000 zł231 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przydziałki,Konin

560 000 zł98 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w miejscowości Stary Konin na osiedlu Przydziałki Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 98 m2 - Powierzchnia działki 7,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Konin,śląskie

498 000 zł140 m² 3 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Konin, gmina Rędziny, k/częstochowy. Na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy atrakcyjny dom o pow. 140m2 wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chorzeń,Konin

695 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w miejscowości Konin na osiedlu Chorzeń. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 250 m2 - Powierzchnia działki 6 a - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Solna

Starówka,Konin

270 000 zł66 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż dom do remontu w Starym Koninie ul. Solna Szukasz domu w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: dom położony w Starym Koninie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Nowy Dwór,Konin

879 000 zł231 m² 3 805,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Konin, nowy Dwór, ul. Azaliowa 3 Oferujemy na sprzedaż przestronny i zadbany dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 230 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Glinka,Konin

610 000 zł133 m² 4 586,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom z lat 80, położony na zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych w starej części Konina. Ta nieruchomość to idealna oferta dla ceniących wygodę, przestrzeń.