dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Konin - Oferty sprzedaży i najmu

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje 1 Maja

III,Konin

198 000 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m, III piętro, zlokalizowanego w centrum Konina, przy ul. Aleje 1 Maja. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Zatorze,Konin

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Zatorze | 56,5 m | I piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,5 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

V,Konin

389 000 zł54 m² 7 257,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Koninie przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w niskim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konin,wielkopolskie

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie 59 m z balkonem 10 m | parter | ul. Moniuszki | Konin Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Konin,wielkopolskie

1 450 zł47 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem, znajdującego się przy ul. Legionów w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 46,58 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

266 000 zł48 m² 5 729,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Wyzwolenia w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary , rodziny czy na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

II,Konin

394 900 zł50 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 50 m | 2 piętro | balkon | niski blok Konin, ul. Powstańców Wielkopolskich Cena: 394 900 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

245 000 zł36 m² 6 767,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Dworcowej w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary , rodziny czy na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

V,Konin

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 40 m | Konin, ul. Wyszyńskiego 18 Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

III,Konin

270 000 zł34 m² 8 047,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,5 m, idealnie zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Tuwima 4 w Koninie. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

579 000 zł57 m² 10 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Zatorze,Konin

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie | 56 m | parter | Konin, ul. Kurpińskiego 1 | dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiacyntowa

Chorzeń,Konin

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2, położone na 2 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku z cegły. Lokal znajduje się na atrakcyjnym osiedlu Chorzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Starówka,Konin

299 000 zł46 m² 6 494,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej na pierwszym piętrze w starannie odnawianej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 46m2 oferuje doskonały układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Czarków,Konin

389 900 zł56 m² 6 940,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Przemysłowej 3a w Koninie. To 56,18 m przestrzeni, które zostały poddane kapitalnemu remontowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Konin,wielkopolskie

149 175 zł59 m² 2 515,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Moniuszki 4/7, 62-510 Konin Udział wynoszący 3/4 części w lokalu mieszkalnym nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Konin,wielkopolskie

180 000 zł34 m² 5 360,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Broniewskiego w Koninie. Nieruchomość idealna dla poszukujących mieszkania w centrum Konina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

V,Konin

205 000 zł38 m² 5 460,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 11 Listopada w Koninie. Mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia od zaraz. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje 1 Maja

III,Konin

229 000 zł45 m² 5 055,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 235 000 zł. (do negocjacji) Powierzchnia: 45,3 m Piętro: III (w bloku - III piętrowym) Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Glinka,Konin

280 000 zł42 m² 6 782,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w spokojnej i zielonej części Konina przy ul. Sosnowej. Mieszkanie o powierzchni 42,02 m i konfiguracji 2 pokoi stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

I,Konin

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 61 m , położone w przy ulicy Kolejowej w Koninie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Konin

Konin,wielkopolskie

384 000 zł58 m² 6 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Legionów

IV,Konin

163 000 zł26 m² 6 291,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,5 m położona na 3 piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Legionów w Koninie. Mieszkanie stanowi dobrą propozycję zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

Chorzeń,Konin

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1 piętrze w monitorowanym bloku przy ul. Spółdzielców w Koninie. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

179 000 zł32 m² 5 541,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 11 listopada w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary lub na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiacyntowa

Chorzeń,Konin

430 000 zł64 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym osiedlu Chorzeń w Koninie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Konin

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pawłówek,Konin

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hiacyntowa

Konin,wielkopolskie

249 000 zł36 m² 6 955,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Hiacyntowa w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary lub na inwestycję Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Nowy Konin,Konin

249 000 zł38 m² 6 625,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe 11 Listopada Konin 249 000 zł do negocjacji Sprzedam mieszkanie w centrum Konina o powierzchni 37,58m2, rozkładowe, 2 pokojowe z otwartym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Konin,wielkopolskie

1 100 zł33 m² 33,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się przy ulicy Kolejowej w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary lub studentów Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Konin,wielkopolskie

210 000 zł36 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Koninie. Nieruchomość idealna dla poszukujących mieszkania w centrum Konina. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Konin

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Chopina 2 32 m Cena: 199 000 pln Powierzchnia: 34 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Konin,wielkopolskie

305 000 zł52 m² 5 899,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do zamieszkania, znajdującego się w centrum Konina na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Zatorze,Konin

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

V,Konin

204 000 zł42 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na najspokojniejszym 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Wyszyńskiego 8. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krokusowa

Chorzeń,Konin

377 000 zł54 m² 7 020,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż w Koninie, na osiedlu Chorzeń, przy ulicy Krokusowej. Usytuowane na 3 piętrze w zadbanym trzypiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,6 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Konin

280 000 zł48 m² 5 779,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Zatorze, ul Chopina w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 48,45 m2 Liczba pokoi: 2 / 3 (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Zatorze,Konin

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

649 000 zł57 m² 11 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6 m z przestronnym balkonem o powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

240 000 zł39 m² 6 150,69 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Zakole w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary , rodziny czy na wynajem Szczegóły.