dowolna

Mieszkania w nowym bloku Konin - Oferty sprzedaży lub najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

530 000 zł78,90 m² 6 717,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na 1. piętrze w jednorodzinnym budynku dwulokalowym zlokalizowanym przy ulicy Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

519 000 zł80,40 m² 6 455,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z 2 przynależnymi miejscami parkingowymi, zlokalizowanego w Koninie, na os. Międzylesie, przy ul. Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Konin,wielkopolskie

599 000 zł59,88 m² 10 003,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mega perełka - totalny gotowiec! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, bezpiecznej i prestiżowej okolicy lub dysponujesz wolną gotówką, którą chcesz zainwestować i czerpać.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania dwupoziomowego w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w renomowanej części Konina, przy ulicy Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 000 zł69,97 m² 7 303,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 69,97 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim nowym bloku z windą. Budynek zlokalizowany w Koninie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł68,30 m² 8 931,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy 3 pokojowy apartament o powierzchni 68,3 m2 z balkonem, garażem oraz ogródkiem! Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w zabudowie czterorodzinnej w Koninie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania bezczynszowe na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Posada, ok. 3 km od Konina. Ceny już od 425 000 zł! 2.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł66,11 m² 9 287,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 66,11 m2 z dużym balkonem w bezpiecznej i prestiżowej okolicy na ulicy Berylowej w Koninie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Koninie położone na osiedlu Diamentowym w niskiej zabudowie na ul. Berylowej 7. Umowa najmu okazjonalnego (poręczenie U notariusza) na 1 rok. Umeblowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - Stary Konin, ul. Berylowa - osiedle Diamentowe Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które po kilku latach wraca na rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

579 000 zł57 m² 10 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berylowa

Konin,wielkopolskie

700 000 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 62m2, usytuowane na parterze, w niskim, trzypietrowym bloku z windą (2020r.). Budynek zlokalizowany w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

579 000 zł57 m² 10 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania bezczynszowe na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Posada, ok. 3 km od Konina. Ceny już od 399 000 zł! 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Stary Konin,Konin

745 000 zł58 m² 12 891,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokoje | Nowe | Wysoki standard | Garaż | Konin Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe / apartament o powierzchni 57,79m , położone w prestiżowym, nowo wybudowanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

649 000 zł57 m² 11 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6 m z przestronnym balkonem o powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

II,Konin

440 000 zł57 m² 7 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam, zapraszam do zapoznania się z 3-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Podgórnej 28 w Koninie, usytuowanym na I piętrze w bloku z 2009r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrygi

Przydziałki,Konin

419 000 zł40 m² 10 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone mieszkanie 40,50 m gotowe do wprowadzenia | Konin, ul. Erazma Pietrygi | 419 000 zł Na sprzedaż oferuję nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 40,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

II,Konin

440 000 zł63 m² 6 963,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam, zapraszam do zapoznania się z 3-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Podgórnej 28 w Koninie, usytuowanym na I piętrze w bloku z 2009r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirkowa

Nowy Dwór,Konin

449 114 zł56 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja o podwyższonym standardzie. Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe, trzecie piętro o powierzchni 44,354m. Układ: sypialnia (ok. 10,89 m2), sypialnia (ok. 10,33 m2) salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrygi

Przydziałki,Konin

419 000 zł40 m² 10 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Stary Konin,Konin

3 500 zł81 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w wyjątkowym miejscu - w apartamentowcu Villa Park w Koninie. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Chopina. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirkowa

Nowy Dwór,Konin

355 429 zł45 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja o podwyższonym standardzie. Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe, trzecie piętro o powierzchni 44,354m. Układ: sypialnia (ok. 10,92 m ), salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirkowa

Nowy Dwór,Konin

486 780 zł61 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja o podwyższonym standardzie. Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe, trzecie piętro o powierzchni 44,354m. Układ: sypialnia (ok. 8,58 m2), sypialnia (ok. 8,04 m2) sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pietrygi

Stary Konin,Konin

2 199 zł45 m² 48,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m2, składające się z 2 pokoi z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu oraz przynależnej do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowa

Chorzeń,Konin

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Koninie, na osiedlu Chorzeń przy ulicy Makowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pietrygi

Konin,wielkopolskie

552 000 zł57 m² 9 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam bezpośrednio wykończone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Koninie na os. szafirowym (ul. Erazma Pietrygi 2) o powierzchni 56,5 m2, usytuowane na I piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Konin

Glinka,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:11/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Konin,wielkopolskie

665 000 zł57 m² 11 591,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe W pełni wykończone 3 pokojowe mieszkanie Z garażem - konin ul. Berylowa Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkanie, które nie było dotychczas użytkowane - bądź pierwszą osobą cieszącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Starówka,Konin

435 000 zł47 m² 9 204,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Starówka w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla pary lub rodziny 2+1. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Stary Konin,Konin

960 000 zł82 m² 11 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowym miejscu - w apartamentowcu Villa Park w Koninie. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Chopina. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwarcowa

Diamentowe,Konin

499 000 zł67 m² 7 414,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku szeregowym w Koninie przy ul. Kwarcowej Mieszkanie o powierzchni 67,30m2 z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Konin

Zatorze,Konin

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024