dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Konin - Oferty sprzedaży i najmu

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

579 000 zł57 m² 10 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

335 000 zł54 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe 53,6 m2 na trzecim piętrze, w czteropiętrowym ocieplonym bloku w znakomitej lokalizacji przy ulicy Wyszyńskiego w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pawłówek,Konin

380 000 zł77 m² 4 935,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berylowa

Konin,wielkopolskie

700 000 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 62m2, usytuowane na parterze, w niskim, trzypietrowym bloku z windą (2020r.). Budynek zlokalizowany w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

V,Konin

275 000 zł54 m² 5 130,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 53,6 m I piętro Konin, v Osiedle, ul. Wyszyńskiego 12 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

V,Konin

350 000 zł57 m² 6 098,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena! Gotowe do Zamieszkania! Komfortowe 3 Pokoje na Parterze przy ul. Wyzwolenia! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, ceniąc sobie wygodę parteru? Ta oferta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Konin,wielkopolskie

259 000 zł57 m² 4 563,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Sybiraków w Koninie Nieruchomość wymaga remontu co daje możliwość własnej aranżacji. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa

Glinka,Konin

352 000 zł58 m² 6 083,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,86 m | Konin, ul. Sosnowa 5 Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Zatorze,Konin

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Zatorze | 56,5 m | I piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,5 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

V,Konin

389 000 zł54 m² 7 257,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Koninie przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w niskim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konin,wielkopolskie

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie 59 m z balkonem 10 m | parter | ul. Moniuszki | Konin Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

266 000 zł48 m² 5 729,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Wyzwolenia w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary , rodziny czy na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

II,Konin

394 900 zł50 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 50 m | 2 piętro | balkon | niski blok Konin, ul. Powstańców Wielkopolskich Cena: 394 900 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

579 000 zł57 m² 10 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Zatorze,Konin

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie | 56 m | parter | Konin, ul. Kurpińskiego 1 | dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiacyntowa

Chorzeń,Konin

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2, położone na 2 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku z cegły. Lokal znajduje się na atrakcyjnym osiedlu Chorzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Czarków,Konin

389 900 zł56 m² 6 940,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Przemysłowej 3a w Koninie. To 56,18 m przestrzeni, które zostały poddane kapitalnemu remontowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Konin,wielkopolskie

149 175 zł59 m² 2 515,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Moniuszki 4/7, 62-510 Konin Udział wynoszący 3/4 części w lokalu mieszkalnym nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Stary Konin,Konin

745 000 zł58 m² 12 891,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokoje | Nowe | Wysoki standard | Garaż | Konin Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe / apartament o powierzchni 57,79m , położone w prestiżowym, nowo wybudowanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Konin

Konin,wielkopolskie

384 000 zł58 m² 6 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiacyntowa

Chorzeń,Konin

430 000 zł64 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym osiedlu Chorzeń w Koninie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Konin

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pawłówek,Konin

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Zatorze,Konin

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krokusowa

Chorzeń,Konin

377 000 zł54 m² 7 020,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż w Koninie, na osiedlu Chorzeń, przy ulicy Krokusowej. Usytuowane na 3 piętrze w zadbanym trzypiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,6 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Konin

280 000 zł48 m² 5 779,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Zatorze, ul Chopina w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 48,45 m2 Liczba pokoi: 2 / 3 (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Zatorze,Konin

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrygi

IV,Konin

649 000 zł57 m² 11 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6 m z przestronnym balkonem o powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

II,Konin

440 000 zł57 m² 7 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam, zapraszam do zapoznania się z 3-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Podgórnej 28 w Koninie, usytuowanym na I piętrze w bloku z 2009r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapłocie

Maliniec,Konin

155 000 zł56 m² 2 760,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w Konin / Maliniec. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary , rodziny czy na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego